Ewa Chodakowska usuwa negatywne komentarze! Co na to fani trenerki?

Ewa Chodakowska. Foto: inastagram
Ewa Chodakowska. Foto: inastagram

Ewa Chodakowska codziennie dostaje tysiące wiadomości i komentarzy od fanów. Jak się okazało, trenerka usuwa część z nich, a właściwie tylko te negatywne. Jedna z internautek spostrzegła to zjawisko.

Jakiś czas temu Ewa Chodakowska znalazła się w ogniu krytyki. Internauci podejrzewali, że trenerka nie prowadzi swoich social mediów sama, tylko przy pomocy specjalistów od PR. Jednak Ewa uparcie twierdziła, że wszystkie posty na jej kontach są opublikowany przez nią.

Ostatnio trenerka opublikowała wymowny post na temat hejtu w sieci. Gwiazda zdradziła jak radzi sobie z negatywnymi komentarzami internautów.

– W przeszłości tysiące razy słyszałam: Ewka, po co tak się męczysz. Boże! Ty całe życie na diecie. O matko! Już wyglądasz jak facet, ble! W życiu nie chciałabym tak wyglądać – owszem, zdarzało mi się odpowiadać: nie martw się, przy kanapowym trybie życia, jaki prowadzisz, taki wygląd Ci nie grozi – czytamy w poście.

Jak się okazało, Chodakowska ma swój sposób na walkę z hejtem. Ewa po prostu usuwa negatywne komentarze pod swoimi zdjęciami. Jedna z użytkowniczek Instagrama zauważyła to i zarzuciła trenerce nieuczciwość.

– Ewka, dlaczego usuwasz negatywne komentarze, które nie są Tobie przychylne? Nie lepiej być prawdziwą i pozwolić, żeby Twoi obserwatorzy przeczytali te krytyczne komentarze? – napisała internautka i nie musiała długo czekać na odpowiedź.

– Bo mój profil to nie miejsce dla osób, które świadomie od siebie odsunęłam. Nie mam obowiązku zadowolić wszystkich i nawet nie zamierzam próbować. To zaczyna wyglądać jak jakaś obsesja – stwierdziła Chodakowska.

View this post on Instagram

W przeszłości tysiące razy słyszałam: „Ewka.. po co tak się męczysz…” 🤦🏼‍♀️ „Boże! Ty całe życie na diecie” 🥴 „o matko! Już wyglądasz jak facet” 🤷🏼‍♀️ „Ble! W życiu nie chciałabym tak wyglądać”.. Owszem, zdarzało mi się odpowiadać „nie martw się.. przy kanapowym trybie życia, jaki prowadzisz, taki wygląd Ci nie grozi” 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ no sorry .. z nieba nie spada 🥴 HEJ❣️ Nie wpadam tu po to, żeby się skarżyć.. Wręcz przeciwnie.. CHCE CIĘ POCIESZYĆ, jeśli słyszysz podobne teksty.. jeśli jesteś wyrzutem sumienia w oczach znajomych / nieznajomych .. obserwatorów etc.. nie licz na komplementy 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ ROB SWOJE .. Uwierz mi.. Z czasem te głosy cichną 🥰🥰🥰 Mam – za chwile – 38 lat.. W życiu nie czułam się tak dobrze.. Mój wiek metaboliczny wynosi 12 lat … i między nami częściej się czuje na te 12 niż na te 38 .. Niespożyte pokłady energii, przeznaczam na projektowanie swojego jutra, nie na przerzucanie się argumentami.. Nie wygrasz z kimś, kto nie chce Cię usłyszeć 🤷🏼‍♀️ ROB SWOJE 🚀🚀🚀 Mam dla Ciebie PLAN TRENINGOWY na nadchodzący TYDZIEŃ … Wszystkie programy treningowe znajdziesz na www.BeActiveTv.pl .. Nieważne czy mnie lubisz .. czy nie.. Moje materiały SĄ SKUTECZNE, ale bez Twojego zaangażowania SAMO SIĘ NIE ZROBI ❣️❣️❣️ Dasz radę.. PLAN TRENINGOWY: Początkująca: Pon SLIM FIT Wt BEAUTY SHOT Sr SKALPEL 2 Czw MODEL LOOK PT SKALPEL Sob FIT 50+ Zaawansowana: Pon Mission Beach Body Wt SKALPEL WYZWANIE Sr KICK FIT Czw SECRET Pt HOT BODY Sob SKALPEL TRZYMAM KCIUKI 🥰🥰🥰 #chodagang #90dnizewachodakowska #90dnizaprojektujswojejutro

A post shared by Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here