Ewa Chodakowska w ogniu krytyki! Znana youtuberka: “Boję się jej. Zawsze się bałam”

Ewa Chodakowska
Ewa Chodakowska/Fot. Instagram: chodakowskaewa

To nie jest najlepszy okres dla Ewy Chodakowskiej. Trenerka po raz kolejny znalazła się w ogniu krytyki. Tym razem zarzut padł ze strony pewnej youtuberki.

Wokół Ewy Chodakowskiej jest ostatnio bardzo głośno. Wszystko zaczęło się od błędu na Facebooku, dzięki któremu mogliśmy zobaczyć, kto tak naprawdę prowadzi profile gwiazd. Na początku trenerka nie była wśród osób podejrzanych, jednak później pojawiła się informacja, że posty na jej profilu publikują specjaliści od PR. Mimo to Chodakowska nadal twierdzi, że prowadzi profil sama.

– Kochani idę na wojnę. Nie mam absolutnie innego wyjścia. Udowodnię ci to, że ja stoję za swoimi social mediami. Nikt tutaj za mnie nie myśli, nikt nie kreuje tutaj mojego wizerunku, nikt nie opracowuje strategii, nikt nie pisze za mnie postów. – powiedziała.

Teraz trenerka usłyszała kolejne zarzuty. Youtuberka Klaudia Klara opublikowała wymowny post, w którym wyznała, że od zawsze boi się trenerki. Wiadomo dlaczego!

– Boję się jej. Zawsze się bałam. Uważam, że mówi prawdę, kiedy twierdzi, że o swoje interesy cytat: „walczy jak lwica”. Dwa razy miałam z nią kontakt. Dwa razy dostałam od niej po uszach. Dystans ? W rejonach tej twarzy ? Nie znajo, nie rozumio… – czytamy.

Na razie trenerka nie skomentowała tego. Prawdopodobnie to tylko kwestia czasu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here