Hardkorowy Koksu Robert Burneika nie ma łatwo! Młodsza partnerka wciąż chce WIĘCEJ

Burneika nie ma z nią łatwo! Sporo młodsza partnerka chce WIĘCEJ
Robert Burneika/Fot. Instagram @robertburneikaofficial

Kaja Kędzierska odkąd zaszła w ciążę ze znanym kulturystą z Litwy stała się znana. Media usłyszały kim jest jego partnerka. Burneika nie spodziewał się, że tak potoczy się jego życie.

Robert Burneika (41 l.) i Kaja Kędzierska (21 l.) od kilku miesięcy są rodzicami. Mają małą córeczkę, która urodziła się szybko. Kaja poinformowała Roberta o dziecku już po porodzie. Jak przyznał celebryta w “DDTVN” nigdy w takim tempie nie prowadził auta. Dziewczyna chciała w ten sposób zaoszczędzić mu stresu.

Robert od początku ciąży zabierał swoją kobietę na romantyczne spacery, kolacje i do SPA. Kędzierska mogła poczuć się niczym księżniczka w bajce, a przy tym mieć świadomość, że to nigdy się nie skończy. Choć gdy Burneika zdecyduje się na ślub, będzie ona drugą żoną litewskiego sportowca.

Dziewczyna zaczęła już sama domagać się randek z hardkorowym koksem. Ten nie może oderwać wzroku od sporo młodszej wybranki i robi wszystko czego zażyczy sobie matka jego córeczki.

Kto by pomyślał, że Kędzierska przejmie stery w związku… Zwłaszcza, że tuż po porodzie unikała kamer i blasku fleszy. Raczej wolała zostawać w domu, kiedy to Robert podróżował z dzieckiem po stolicy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here