Kaja pokazuje BRZUCH po ciąży. Co na to Burneika?!

Kaja pokazuje BRZUCH po ciąży. Co na to Burneika?!
Kaja Kędzierska i Robert Burneika z córką/Fot. Instagram @robertburneikaofficial

Kaja Kędzierska niedawno urodziła dziecko. Niestety nie udało jej się jeszcze wrócić do formy, a już nosi kuse bluzki. Razem z Hardkorowym Koksem wyjechali do Mikołajek, gdzie pokazała swój brzuch po ciąży. Burneika najwidoczniej nie trenuje partnerki wystarczająco intensywnie.

Kaja jest jeszcze bardzo młodą dziewczyną, ma lekko ponad dwadzieścia lat. W porównaniu z Robertem, mogłaby być jego córką. Jednak w show biznesie, bariery wiekowe po prostu nie istnieją. Dziewczyna nie powinna narzekać na swoją figurę, jednak jeszcze nie do końca udało jej się dojść do siebie po niedawnej ciąży. Partnerka kulturysty już pokazuje brzuch. Burneika także nieco zapuścił się w roli ojca.

Kędzierska i Burneika pod koniec ubiegłego roku zostali rodzicami. Urodziła im się córka i jak to strongman określił, jest ich hardkorową księżniczką. To niewątpliwie oczko w głowie Roberta. Wszędzie mu towarzysz, jak widać nawet podczas urlopu. Warto zauważyć, że coraz więcej celebrytów to właśnie styczeń wybiera na miesiąc urlopów i wyjazdów. Czyżby powodem były niższe ceny? Właściciel siłowni “Burneika Sports” nie powinien raczej narzekać na dochody…

Para wybrała się do Mikołajek. Udostępnili rodzinne zdjęcie spod recepcji hotelu, a ten robi wrażenie. Niemniej jednak Mazury to nieczęsto wybierany kierunek wypoczynku o tej porze roku. Na zimowe wojaże najlepiej kierować się na południe Polski i celować w góry. Najwidoczniej Burneika nie jest zapalonym sportowcem, jeśli chodzi o narty czy deskę. Ewidentnie woli wygrzewanie się w saunie czy chłodne spacery.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here