Podolski wściekły po brutalnym ataku bandytów. Zaapelował do władz Kolonii o interwencję

Łukasz Podolski. (PAP/ Bartłomiej Zborowski)
Łukasz Podolski. (PAP/ Bartłomiej Zborowski)

Lokal, którego właścicielem jest były reprezentant Niemiec w piłce nożnej Łukasz Podolski, stał się obiektem ataku bandytów. Jego lodziarnia w Kolonii została doszczętnie zdewastowana. Sprawę bada policja, a wściekły sportowiec apeluje do władz, żeby zrobić coś z bezpieczeństwem w mieście.

Łukasz Podolski urodził się w Gliwicach, ale dorastał za naszą zachodnią granicą. Jako sportowiec postanowił reprezentować Niemcy. Teraz 35-latek powoli dobija do końca kariery. Postanowił zabezpieczyć swoje finanse na przyszłość i od pewnego czasu inwestuje w lokale gastronomiczne. Postawił na restauracje z kebabem i lodziarnie. Jedna z nich stała się ostatnio celem bandytów.

Ice Cream United został kompletnie zniszczony przez grupę mężczyzn. Wszystko wydarzyło się 2. lipca. O przykrej sytuacji piłkarz opowiedział na łamach “Bilda”. Bandyci niszczyli wszystko, co wpadło im w ręce. Rzucali stołami i krzesłami, a jako obiekt ataków obrali sprzedawcę i przechodniów.

Mężczyzna usiłował bronić się metalowym prętem, ale napastnicy uspokoili się dopiero po przyjeździe policji. Udało się ująć dwóch z nich.

“To nie jest pierwszy raz, kiedy ludzie biorą narkotyki, piją alkohol i awanturują się przed naszą lodziarnią, czy na placu Heumarkt. To nie jest dobre dla wizerunku miasta. Władze mówią, że zajmą się tym, ale zupełnie tego nie widać. To piękna okolica, dlatego apeluję o to, żeby nasze miasto pozostało czyste. Trzymajy z daleka od nas , które wszystko niszczą” – zaapelował Podolski.

4 KOMENTARZE

  1. W niemiecki nie ma takiego imienia jak Łukasz, jest Lukas i tak proszę volksdeutschy nazywać po niemiecku, czyli właściwie! To nie jest polak!

  2. W normalnym kraju sprzedawca zastrze.. Ach, w normalnym kraju nie byłoby sensu napadać na sklep i ponosić śmierć od kuli wystrzelonej z broni sprzedawcy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here