Robert pójdzie w ślady Ani?! Lewandowski już wie co będzie robił po zakończeniu piłkarskiej kariery

Anna i Robert Lewandowscy/Fot. Instagram

Robert Lewandowski to najlepszy polski piłkarz. Przez lata kariery i gry w Niemczech zarobił już miliony. Jego żona Ania również doskonale realizuje się zawodowo, a dodatkowo najpopularniejsza polska para ma bardzo poukładane życie rodzinne. Niestety lata lecą, a Robert za kilka wiosen będzie musiał pomyśleć co robić dalej. Kariera piłkarska jest bowiem niezwykle krótka. 

Lewandowski jak i jego żona myślą jednak bardzo przyszłościowo i już inwestują swoje pieniądze. Według portalu Jastrząb Post kapitan polskiej reprezentacji narodowej postanowił zainwestować w gastronomię. Jednym z planów jest czterokondygnacyjna restauracja, która miałaby powstać w stolicy.

“Według nieoficjalnych doniesień lokal ma zostać wybudowany w przyszłym roku na terenach byłych Browarów Warszawskich. Oprócz części gastronomicznej zaaranżowane zostanie miejsce wykorzystywane przy specjalnych wydarzeniach” – podaje portal plotek.pl.

Jest duże prawdopodobieństwo, że to żona Ania skłoniła polskiego asa do inwestycji w gastronomię. Popularna trenerka jest już bowiem właścicielką kawiarni na Wilanowie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here