Sylwia Szostak pokazała bardzo dużo. Akop zachwycony!

Sylwia Szostak pokazała bardzo dużo. Mąż zachwycony?!
Sylwia i Akop Szostak/Fot. Instagram @akopszostak

Sylwia Szostak ma wysportowane i wypracowane treningami ciało. Nie ma wątpliwości, że trenerka dużo ćwiczy. Ostatnio jej mąż Akop Szostak udostępnił wyzywające i półnagie zdjęcie swojej żony i dał do zrozumienia fanom, że nie ma powodu oglądania się za kobietami. Taki mąż to skarb.

Sylwia i Akop Szostakowie są dość zgranym małżeństwem. Mają tę samą pasję i nawet wspólnie prowadzą kanał na YouTubie. Mają mnóstwo fanów, którzy wciąż próbują być na bieżąco ze swoimi idolami. Para chętnie odpowiada na pytania internautów. Szostakowie to wzorowy mąż i wyrozumiała żona.

Akop nie kryje się ze swoimi uczuciami i dość często podkreśla, jak silnym uczuciem darzy ukochaną. Jak deklaruje na Instagramie, kwiaty to w ich związku codzienność. Mimo wielkich gabarytów i mięśni, wcale nie brakuje mu wrażliwości i romantyzmu. Z pewnością niejedna fanka czy podopieczna trenera, w głębi duszy zazdrości Sylwii.

Sylwia Szostak nie tylko trenuje, ale także pozuje. Dziewczyna może poszczycić się nienaganną figurą i przepiękną urodą. Razem z Akopem tworzą idealnie dobraną parę. Po ich wspólnych filmikach, można by rzec, iż w ich domu nie istnieje pojęcie “nudy”.

Akop udostępnił ostatnio bardzo odważne zdjęcie Sylwii i dał do zrozumienia wszystkim paniom, że nie mają szans na przykucie jego wzroku. Jesteśmy pod wrażeniem!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here