Szostak, Kaczmarek i brąz. Wielki sukces polskiej zawodniczki w zawodach “bikini” [FOTO]

Akop Szostak i Ada Kaczmarek/Fot. Instagram @akopszostak

Akop Szostak zawsze chwali się swoimi zawodniczkami. Na jego profilu pokazała się niezwykła kobieta – Ada Kaczmarek, która zdobyła brąz w zawodach fitness. To właśnie on przygotowywał ją do zawodów. Dzięki niemu stanęła na podium i pokonała swoje słabości i wielką konkurencję.

Akop od dawna trenuje uczestniczki zawodów fitness. Zazwyczaj z sukcesami. Nie mogło być inaczej i tym razem. Zawodnik mieszanych sztuk walki udostępnił na swoim Instagramie zdjęcie z backstage’u Bikini Fitness, a na nim… Szostak, Kaczmarek i brąz. To właśnie Ada Kaczmarek, podopieczna celebryty wróciła z Włoch z medalem.

Zawody, jak zawsze kosztują sporo wysiłku. Zwłaszcza te związane z kulturystyką. Jedyne marzenie, jakie miała medalistka to dobrze zjeść. Jak przyznała na swoim profilu – (…) ide zjeść porządnego steka 🥩 😅 (pisownia oryginalna, przyp. red.). Dumny trener z pewnością nie będzie o to zły…

Zdolny Szostak wymaga chęci i konsekwencji, czego nie zabrakło Kaczmarek. On sam doskonale wie, co znaczy dążenie do celu pomimo bólu i przeciwności losu. Międzynarodowe zawody to zazwyczaj marzenie zarówno zawodników, jak i ich trenerów. Oboje przeżywają konkurowanie i ten najważniejszy moment na scenie, który decyduje o całym przebiegu konkursu.

Kluczowe znaczenie mają prawdziwe szczegóły, które nie każdy jest w stanie zauważyć. To ogromny sukces Ady i Akopa. Trzecie miejsce to nadal podium, a międzynarodowy charakter rywalizacji dodatkowo dodaje prestiżu obojgu.

Serdecznie gratulujemy III miejsca w IFBB BIKINI PRO. Życzymy powodzenia w kolejnych konkursach oraz konsekwencji w dążeniach do celów, zarówno trenerowi oraz jego zawziętej i zdolnej podopiecznej. Oby w przyszłym roku przyszła pora na złoto!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here