Wojciech Kowalczyk przegiął? Były piłkarz nazwał prezydenta “wieśniakiem”

Wojciech Kowalczyk.
Wojciech Kowalczyk. (Zdj. screen/YT/Polsat Sport/Cafe futbol)

Wojciech Kowalczyk nie kryje swoich politycznych antypatii. Były piłkarz, za pośrednictwem Twittera, postanowił przezwać prezydenta Andrzeja Dudę “wieśniakiem”.

To już końcówka kampanii wyborczej, nie dziwne więc, że temperatura politycznego sporu rośnie. Andrzej Duda postawił na finiszu całkowicie oddać się w ręce elektoratu z prowincji. – Polityka odważnych inwestycji i dbania o człowieka, a nie polityka dziadostwa i dbania tylko o elitę. Nie polityka napychania kieszeni warszawskiemu salonowi, tak zwanej “Warszawce”, czyli grupie najbogatszych ludzi, którzy bogacili się często kosztem reszty społeczeństwa – grzmiał prezydent na wiecu w Łobzie. Później bardzo podobne słowa padły w wywiadzie w Polsat News.

Ta wypowiedź sprowokowała dyskusję. Mocnym akcentem zaznaczył w niej swoją obecność Kowalczyk.

“Jak komuś przeszkadza Warszawka, to niech się przeprowadzi do Końskich. Idealna wieś dla wieśniaka” – napisał na Twitterze.

Przesadził?

3 KOMENTARZE

  1. Ten były piłkarz przegiął. W czym mieszkańcy wsi są gorsi od mieszkańców miast? Jak mu nie wstyd! Nie dziwię się, że Polsat się z nim pożegnał.

  2. Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, toć Kowalczykowi przysłowiowa słoma wyłazi z butów- najśmieszniejsze jest to, że taki czereśniak do kwadratu , chce innych obrażać, a sam naraża się na kpiny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here