Stallone i Schwarzenegger wracają? „Niezniszczalni 4” nadchodzą

Sylvester Stallone
Sylvester Stallone Foto;instagram.com/officialslystallone

Zdjęcia do czwartej części „Niezniszczalnych” mogą ruszyć w tym roku. Sylvester Stallone i Arnold Schwarzenegger wrócą w wielkim stylu?

„Niezniszczalni” dał nowe życie legendom kina akcji. Trzy filmy sprawiły, że Sylvester Stallone i Arnold Schwarzenegger znowu stali się bohaterami nie tylko naszych rodziców.

Ostatnia, trzecia część, serii miała swoją premierę w 2014 roku. Od tego czasu wokół kontynuacji pojawiało się sporo spekulacji.

Prace nad czwartą częścią zostały przerwane w 2017 roku, gdy projekt opuścił Sylvester Stallone. Zaraz po nim z udziału zrezygnował Arnold Schwarzenegger, który stwierdził, że bez Stallone film nie ma sensu.

Jednak już w 2018 roku Stallone zmienił zdanie i postanowił wystąpić w filmie. Ale o samej produkcji nie było wiele wiadomo.

W 2020 roku pojawiły się informacje, że powstanie spin-off “The Expendables: A Christmas Story” poświęconym Lee Christmasowi granemu przez Jasona Stathama.

Teraz okazuje się, że powstać ma czwarta część. Mało tego, zdjęcia do filmu ruszą już w tym roku.

O tym, że tak się stanie zasugerował w wywiadzie przeprowadzonym na potrzeby “The Jenna Ben Show” Randy Couture. Couture ujawnił, że dostał „cynk” od swojego agenta, że obecnie trwają prace nad scenariuszem i jeśli wszystko pójdzie dobrze, to mógłby wejść na plan filmowy tej jesieni.

Jednak Couture był dość oszczędny w dzieleniu się informacjami. Przypomniał, że nie jest to pierwszy raz, kiedy prace nad scenariuszem „dobiegały końca”.

Źródło: Filmweb