Stefano Terrazzino został BANKRUTEM? Tancerz komentuje

Stefano Terrazzino nie lubi polskich wesel. Co nie pasuje włoskiemu celebrycie? Foto: print screen z YouTube/Business & Prestige

Ostatnio w mediach krążą plotki, że Stefano Terrazzino nie ma za co żyć! Tancerz postanowił skomentować doniesienia.

Z powodu pandemii koronawirusa wiele osób zostało bez pracy. Stefano Terrazzino nie jest wyjątkiem. Przypomnijmy, że tancerz brał udział w ostatniej edycji “Tańca z Gwiazdami”, gdzie jego partnerką była Julia Wieniawa. Jednak przez COVID-19 show zostało zawieszone.

Ostatnio w mediach pojawiły się doniesienia, że Stefano został bankrutem. Podczas rozmowy z tygodnikiem “Świat i Ludzie” artysta zabrał głos w tej sprawie.

Tak jak w przypadku innych artystów, pandemia spowodowała, że moje projekty stanęły w miejscu. Ale to nieprawda, że jestem bez grosza – powiedział.

Mam oszczędności, prowadziłem lekcje online, robiłem plany. My Włosi jesteśmy optymistami. Spokojnie czekam, aż sytuacja wróci do normy – tłumaczy tancerz.

Na szczęście wszystko już idzie ku dobremu. Niedługo Terrazzino już wraca na treningi do “Tańca z gwiazdami”, a 4 lipca wystąpi w sztuce “Marzyciel” w Mareckim Domu Kultury.

Bo jestem marzycielem, nie fatalistą – dodał.

View this post on Instagram

Emocje dopiero opadły bo jednak było ich bardzo dużo! Zawieszenje programu @tanieczgwiazdami uważam za słuszną decyzję @polsatofficial mimo że napewno nie bylo latwe, ale zdrowie dla wszyscy najwazniejsze! Dzieki Polsat i Dzieki cala ekipa Rochstar za te krotki, ale piekny czas ! Rezyserce @agatalipnicka ❤ choreografom @maciejzakliczynski i @princekriss kostiumy @malwinawedzikowska I cala jeszcze ekipa. Dla mnie ten czas, treningi i odcinki z moja petardina @juliawieniawa były czystą pryzmjeomnoscią, mogliśmy po prostu bawic sie tancem. Tym bardzej ze Julia masz wyjątkowy talent ale twoja pracowitość i zaangazowanie po prostu mnie zachwycilo, a pozatym masz to cos ktory po prostu dostalas a nie da sie nauczyc … a dopiero sie rozkreczylismy , ale spokojne wystzko przed nami Petardina ! Te dni przezywam jeszcze bardziej bo we Wloszech nie jest najlepiej, ale wiem sie wyjdziemy z tego silniejsi. I jeśli jako Polska bedziemy teraz zdyscyplinowani to damy radę. Teraz musimy byc osobno zebysmy potem mogli byc razem znow! Mam nadzieje ze nasza taneczna, wyjątkowa przygodę kontynuujemy od wrzesnia dalej razem, ale tylko tą samą ekipą, poniewaz przez tę sytuację stalo sie cos pieknego i nas tak mocno zblizylo i zjednoczyło … piekne takie moment I oby wiecej ale moze po prostu bez powodow jak teraz … oby do jesieni to wyszystko minęło #zostańwdomu Najlepsza ekipa @janekkliment @aniakarwan @edyta_zajac @bartkiewiczmichal @rmaserak @sylwialipka_music @sylwesterwilkofficial @hannazudziewicz @jacekjeschke @milena_rostkowska_galant @lenkakliment #bogdankalus @mikolaj_jedruszczak_official @sylwia_madenska_official @kamilkuroczko @nicole.bogdanowicz @wiktoriaomyla @bosak.marcin @janja_lesar @tomasz_oswiecinski_official

A post shared by Stefano Terrazzino (@stefanoterrazzino) on

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here