“Sylwester Marzeń w Dwójce”. Nawet Zenek Martyniuk nie może liczyć na wysoką stawkę

Zenek Martyniuk
Zenek Martyniuk/ Fot.Instagram

Telewizja Polska już zdradziła pierwszych gwiazda “Sylwestra Marzeń”. Na scenie nie zabraknie Zenka Martyniuka. Ile za sylwestrowy występ zarobi król disco polo?!

Mimo pandemii koronawirusa Telewizja Polska nie zrezygnowała z organizacji “Sylwestra Marzeń”. Jednak tegoroczny Sylwester będzie różnić się od tego, który znamy z poprzednich lat. Z powodu ograniczeń stacja zrezygnowała z występów na żywo, więc koncert będzie nagrywany w studiu.

Na scenie zobaczymy m.in. Cleo i Marcina Millera z zespołem Boys oraz Zenka Martyniuka. Jak podaje “Plotek”, w tym roku gwiazdy nie mogą liczyć na wysokie stawki.

Stawki zmalały, bo artyści nie nagrywają koncertu w święto, tylko wcześniej, w studiu – nie na mrozie. Innym powodem jest oczywiście kryzys. W Polsacie stawki są jeszcze niższe niż w TVP, ale wiele gwiazd wybiera Polsat, bo nie chce występować w państwowej telewizji. – czytamy.

Mimo to, że Zenon Martyniuk jest największą gwiazdą “Sylwestra Marzeń”, może liczyć “jedynie” na 50 tysięcy złotych.

Telewidzowie kochają disco polo, a Zenka w szczególności. Nikt tak jak on nie rozbawi ludzi. Szefostwo jest pewne, że w czasie występu Zenka będzie rekordowa oglądalność, stad gwiazdorska stawka dla niego – 50 tysięcy złotych – zdradza źródło portalu.