Życiowy dramat Antka Królikowskiego! Szczere wyznanie młodego aktora

Antek Królikowski zrobił TO w Swingersach?!
Antek Królikowski/Fot. Instagram @antek.krolikowski

Antek Królikowski Udzielił szczerego wywiadu dla magazynu Logo. Aktor opowiedział między innymi o swojej rodzinie.

Antek Królikowski poszedł w ślady sławnych rodziców. Mimo to, że nie skończył szkoły aktorskiej, święte radzi sobie przed kamerą. Po raz pierwszy pojawił się na ekranie w filmie “Dwadzieścia lat później” w 1993 roku.

Antek jest najstarszym synem Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego. Gwiazdor jest bardzo związany ze swoją rodziną. Na jego instagramowym profilu możemy zobaczyć wiele zdjęć z domowego zacisza.

Ostatnio Antoni pojawił się na okładce magazynu “Logo”. Podczas wywiadu aktor wyznał, że bycie najstarszym z rodzeństwa wiąże się z dużą odpowiedzialnością.

– Zwłaszcza dla najmłodszego brata i sióstr, dużo ode mnie młodszych, zawsze byłem tym starszym, trochę szalonym bratem, który w razie czego wkraczał do akcji. Trudno jest być najstarszym z rodzeństwa: świecić przykładem, wyznaczać pewną drogę, unikać kłopotów. Ostatnio spędzamy razem coraz więcej czasu i bardzo się z tego cieszę – wyznał aktor.

Antek też zdradził, że często jest mylony ze zmarłym ojcem Pawłem, a także stryjem Rafałem. Jednak to jemu wcale nie przeszkadza.

– Zostawiam to tak, jak jest. Jeśli dla kogoś jestem Rafał lub Paweł, to się uśmiecham i mówię, że bardzo mi miło – powiedział gwiazdor.

View this post on Instagram

#logo #wywiad #sesja #antonikrólikowski 🐰😎

A post shared by Antoni Królikowski (@antek.krolikowski) on

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here