Szokujące doniesienia! Paweł Królikowski zrobił to na kilka dni przed śmiercią

To wielkie wyróżnienie. Pogrzeb Pawła Królikowskiego będzie miał charakter państwowy. Foto: print screen z YouTube/Telewizja Leszno
To wielkie wyróżnienie. Pogrzeb Pawła Królikowskiego będzie miał charakter państwowy. Foto: print screen z YouTube/Telewizja Leszno

Paweł Królikowski na ponad dwa miesiące przed śmiercią trafił do szpitala. Aktor musiał zdawać sobie sprawę ze swego złego stanu. Czy jednak przeczuwał, że nadchodzi kres jego dni?

Paweł Królikowski zmagał się z problemami zdrowotnymi od kilku lat. W 2015 roku przeszedł operację usunięcia tętniaka mózgu, po której wrócił do pracy. Ponowne problemy zdrowotne pojawiły się w 2019 roku.

W grudniu aktor trafił do szpitala, konieczna była kolejna operacja. Według doniesień medialnych ta zakończyła się sukcesem, jednak później w czasie pobytu w szpitalu osłabiony organizm uległ infekcji.

Jak donosił “Super Express” od tego czasu Paweł Królikowski był przykuty do łóżka. Aktor musiał zdawać sobie sprawę, że jego stan jest poważny, tuż przed odejściem zrezygnował z pełnienia ważnych funkcji.

Jeszcze w styczniu poinformował produkcję programu, że nie weźmie udziału w nowej edycji programu “Twoja twarz brzmi znajomo”. Z kolei na tydzień przed śmiercią podjął kolejną ważną decyzję.

W przedostatni czwartek lutego Paweł Królikowski zrezygnował z funkcji przewodniczącego Związku Artystów Scen Polskich. Pełnił tę rolę od 2018 roku.

Paweł Królikowski był jednym z najwybitniejszych polskich aktorów. Jego śmierć wstrząsnęła całym środowiskiem, co widać było w licznych wspomnieniach artystów, a także płynących do rodziny kondolencjach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here