Szokujące nagranie [WIDEO + 18]. Zborowska ostro o koleżankach z branży. Jak długo będą wspierać dręczenie zwierząt?

Zofia Zborowska/foto: facebook: Zosia Zborowska -Wrona
Zofia Zborowska/foto: facebook: Zosia Zborowska -Wrona

Internet aż huczy o nagraniach z niemieckiego Laboratorium Farmakologii i Toksykologii. Na nagraniu widać udręczone zwierzęta i brutalne eksperymenty, które są na nich przeprowadzane.

Na nagraniu możemy zobaczyć małpy, które dosłownie wołają o pomoc orazledwo żywe psy oraz koty, którym wstrzykuje się niebezpieczne substancje. W sprawie głos zabrała słynąca z ekologicznego stylu życia i miłości do zwierząt Zofia Zborowska.

 – To są zdjęcia robione ukryta kamerą w niemieckim laboratorium. Mi się łamie serce, jak coś takiego oglądam i naprawdę uważam, że to nie jest trudne, żeby po prostu sprawdzać online, czy dana marka jest “cruelty free – wyznała.

Co więcej, Zborowska oskarżyła koleżanki po fachu, że swoimi twarzami promują marki przeprowadzające eksperymenty na zwierzętach.

– Dlatego ja nigdy nie zostanę twarzą tych wielkich koncernów, które sprzedają w Chinach. A mam takie propozycje… I jest mi przykro, że inne dziewczyny, które znam, i które szanuję, godzą się na coś takiego i są twarzami marek, które robią coś takiego zwierzętom. Uważam, że to nie jest fajne – dodała.