Szokujące! Polska influencerka wykorzystała śmierć matki do … promocji butów

Iwi Malinowska fot. instagram.com
Iwi Malinowska fot. instagram.com

To już nie mieści się w głowie! Iwi Malinowska, kolejny raz zaskoczyła swoich fanów i zabłysnęła postem sponsorowanym. Po tym, gdy internauci go zobaczyli, wylała się na nią prawdziwa fala hejtu.

Co ciekawe Malinowska nie jest bardzo znaną instagramową celebrytką. Jej konto obserwuje zaledwie kilkanaście tysięcy osób, jednak firmom nie przeszkadza to w podsyłaniu jej kolejnych ubrań i kosmetyków.

Dlaczego? Może przez fakt, że młoda dziewczyna potrafi promować produkty niemal na wszystkich. Widać to doskonale po jednym z ostatnich wpisów, w których to wspominała swoją zmarłą matkę. Oczywiście, jednocześnie promując pewną firmę obuwniczą.

Jak można się domyślać, post nie spotkał się z “pozytywnym” odbiorem internautów. W związku z tym, szybko zniknął z konta, a sama autorka postanowiła wydać krótkie oświadczenie.

Wczoraj ktoś sobie postanowił wyładowywać swoje frustracje, mówić mi co mam robić, co publikować, jakie moje treści są żenujące itp. Chciałam tutaj dać znać, że to moje konto, będę tutaj publikować to, co chcę i to, co mi się podoba, bo mogę – czytamy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here