Szymon Majewski lubi być niewolnikiem. Tak zakpił z Tomasza Karolaka [FOTO]

Szymon Majewski oraz Tomasz Karolak. / foto: Instagram (kolaż)

Tomasz Karolak kilka dni temu został wyrzucony ze sklepu Ikea, a wszystko w związku z brakiem maseczki ochronnej. O zdarzeniu aktor poinformował w sieci.

Aktor Tomasz Karolak to pierwszy aktor, który publicznie sprzeciwił się nielegalnemu nakazowi noszenia maseczek. Mężczyzna zamieścił w sieci nagranie, na którym wyjaśnił dlaczego nie miał zasłoniętych ust i nosa.

– Właśnie zostałem wyproszony ze sklepu IKEA dlatego, że nie zasłaniałem maseczką ust i nosa. Mimo że mam z badania krwi, że wszystko jest w porządku, bo egzystuję na planach filmowych. Chcieli wezwać policję, a to ja powinienem to zrobić, ponieważ bezpodstawnie usunięto mnie ze sklepu – mówił aktor.

Nagranie wywołało falę krytycznych komentarzy ze strony mentalnych niewolników, którzy zaczęli atakować aktora za te zachowanie. Głos zabrał także znany komik, aktor dziennikarz, Szymon Majewski.

Tomek Karolak został wyrzucony z IKEA za brak maseczki. To powszechny problem, że niektórzy znani nie chcą nosić maseczek – powód? To oczywiste, w maseczkach znani przestają być znani – napisał kpiąco Majewski. – Dlatego, żeby im pomóc wymyśliłem maseczkę bikini, model Celebrity Pro Twarz. Z nią każdy znany jest wciąż znany.

Przypominamy jednocześnie, że rozporządzenie rządu dotyczące nakazu zakrywania twarzy jest nielegalne, gdyż ograniczanie takie może być wprowadzone jedynie w drodze ustawy. Podkreślił to ostatnio sąd we Wrocławiu, wcześniej podobny wyrok wydał sąd w Kościanie.

Wczoraj Tomek Karolak został wyrzucony z IKEA za brak maseczki. To powszechny problem, że niektórzy znani nie chcą nosić…

Opublikowany przez Szymona Majewskiego Czwartek, 27 sierpnia 2020