Tak Kinga Rusin zabezpiecza się przed koronawirusem

Kinga Rusin dba o swoje bezpieczeństwo. Czyżby gwiazda bała się o swoje zdrowie? Foto: print screen z YouTube/Magazyn Gala
Kinga Rusin dba o swoje bezpieczeństwo. Czyżby gwiazda bała się o swoje zdrowie? Foto: print screen z YouTube/Magazyn Gala

Kinga Rusin dba o swoje bezpieczeństwo, pomimo że początkowo nie obawiała się zbytnio koronawirusa. Wcześniej nawet planowała spędzić urlop we Włoszech. Teraz zmieniła swoją postawę.

Kinga Rusin dba o swoje bezpieczeństwo. Do niedawna z jej wpisów w mediach społecznościowych wynikało, że z dystansem traktuje zagrożenie epidemiologiczne.

– Na początku nie traktowała niebezpieczeństwa zbyt poważnie. Podobnie jak wiele ludzi na świecie. Ale rosnąca ilość chorych na koronawirusa, karetki pogotowania pędzące na sygnale i zamknięte granice – wszystko to spowodowało, że nawet Kinga Rusin zaczęła się martwić… – donosi magazyn “Rewia”.

Ostatnio stacja TVN wprowadziła bardzo rygorystyczne środki ostrożności. Zaproszeni do studia goście muszą bowiem zachować wymagany odstęp. Wymóg ten dotyczy również prowadzących. Co więcej, w studiu nie ma fryzjerów i makijażystów.

Rusin także podjęła środki ostrożności. Ostatnio przyłapano ją na mieście w nitrylowych rękawiczkach, których zwykle używają dentyści. Cóż, zdrowie jest ważniejsze niż elegancki wygląd.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here