Takiego syfu w “Kuchennych Rewolucjach” jeszcze nie było! Magda Gessler nie wytrzymała. “Pan to zje i umrze…”

Magda Gessler. / foto: YouTube
Magda Gessler. / foto: YouTube

To będzie bardzo mocne “wejście” w kolejny sezon Kuchennych Rewolucji. Magda Gessler, choć od wielu lat sprawdza restauracje w całym kraju, tym razem będzie wprost załamana. Brud panujący w restauracji i biegające po niej myszy, to dopiero początek.

Nowy sezon, nowe miejsca, nowe rewolucje… Choć wielu z widzów mogłoby się wydawać, że widzieli już wszystko w Kuchennych Rewolucjach, to jednak nowe odcinki niejednego zaskoczą, a u wielu wywołają ciarki i prawdziwe obrzydzenie.

Jak widać na filmie zapowiadającym start kolejnego sezonu, który już 5 marca, jedna z najbardziej znanych restauratorem w Polsce, Magda Gessler, będzie miała całą masę pracy przy przemianach, których dokonywać będzie w kuchni, wnętrzach a także samych właścicielach restauracji.

Kuchenne rewolucje – premiera nowego sezonu 5 marca! 😍

"Pan to teraz zje i umrze" – kara musi być. Tym bardziej, gdy takim jedzeniem karmi się gości! 😈 Kuchenne Rewolucje już 5 marca wracają z nowym sezonem. 💖#kuchennerewolucje #magdagessler #player #nowysezon #besos

Opublikowany przez TVN Piątek, 21 lutego 2020

4 KOMENTARZE

  1. Zaproście cichaczem Gordona Ramsaya do tej roztrzepanej. Pewnie by ją zmiażdżył. Bo te jej pseudo lokale to porażka. Lala zrobiona przez TVN. Widać po niej, że potrzebuję ogona do zerżnięcia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here