Teściowie Agnieszki Woźniak-Starak walczą z koronawirusem! Przekazali miliony

Agnieszka Woźniak-Starak powraca?! Padły ważne słowa. Foto: print screen z YouTube/Dla Ciekawskich
Agnieszka Woźniak-Starak powraca?! Padły ważne słowa. Foto: print screen z YouTube/Dla Ciekawskich

Teściowie Agnieszki Woźniak-Starak walczą z koronawirusem. Anna i Jerzy Starakowie postanowili wesprzeć polską służbę zdrowia.

Teściowie Agnieszki Woźniak-Starak walczą z koronawirusem. W tym celu podjęli oni decyzję o sfinansowaniu zakupu 100 respiratorów. Urządzenia te są niezwykle przydatne podczas walki z epidemią.

– Zdrowie Polaków to dla nas sens całej pracy i działania. Dziś, gdy Polska i świat stoją przed wielkim wyzwaniem, nasza odpowiedź może być tylko jedna: odpowiedzialność i solidarność. Naszą pomoc kierujemy tam, gdzie jest to kluczowe — mimo wielkiego zapotrzebowania na świecie, udało nam się zakupić 100 najbardziej potrzebnych dziś urządzeń: respiratorów, które trafią do placówek w całym kraju. Jednocześnie, Polpharma za swój priorytet uznaje zapewnienie bezpieczeństwa lekowego Polaków – pozostajemy w tej kwestii w stałym kontakcie z rządem. W imieniu sektora biznesu chciałbym wyrazić ogromny szacunek, podziw i podziękowanie dla wszystkich tych, którzy walczą dziś o bezpieczeństwo pacjentów na pierwszej linii frontu: dla lekarzy, pielęgniarek, ratowników, farmaceutów i pracowników służb medycznych. Jesteście Państwo naszymi bohaterami – napisał w oświadczeniu Jerzy Starak.

Respiratory trafią do szpitali w kwietniu. Ich koszt zakupu to aż 7 milionów złotych. Wcześniej na podobny krok zdecydowała się również Dominika Kulczyk.

Pacjenci z pewnością docenią ten niezwykle piękny i szlachetny gest.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here