To dzieje się w szpitalu z Pawłem Królikowskim. Przyjaciel zdradza prawdę

Paweł Królikowski znów w szpitalu
Paweł Królikowski/fot. Instagram

Paweł Królikowski to jeden z najbardziej lubianych aktorów w Polsce. Telewidzowie pokochali go za postać “Kusego” w serialu TVP, Ranczo. Teraz aktor walczy z poważną chorobą.

Przypomnijmy, że problemy zdrowotne Pawła Królikowskiego rozpoczęły się w 2015 roku. Wówczas przeszedł operację usunięcia tętniaka mózgu.

Po operacji aktor wrócił do pracy, jednak w ubiegłym roku jego stan ponownie się pogorszył i konieczna była kolejna operacja. Po tej z kolei zrobił się krwiak.

Dlatego Pawła Królikowskiego czekał kolejny zabieg. Po nim osłabiony organizm nie był dość silny by się obronić i stał się podatny na zakażenie. Żona aktora, Małgorzat Królikowska to prawdziwy skarb. Aktorka podporządkowała każdy aspekt swojego życia walce o zdrowie męża.

– Jeśli ma jakieś zachcianki, Gonia gotuje mu wszystko. Dba, pielęgnuje, opowiada, co dzieje się w domu i ZASP-ie, bo on chce być na bieżąco – zdradza przyjaciel rodziny w rozmowie z “Na Żywo”.

Pomponik.pl informuje także, że Małgorzata Ostrowska-Królikowska poprosiła nawet ekipę „Klanu” o pomoc, w ułożeniu grafiku tak, by aktorka, jak najczęściej mogła być przy swoim mężu. Osoby decyzyjne przystały na tę propozycję.

Stan aktora jest poważny, a jego rodzina już planuje rehabilitację w Niemczech. – Jeśli dojdzie ten plan do skutku, Małgorzata chce tam przy nim być – mówi osoba z otoczenia rodziny.

Panu Królikowskiemu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Z taka opieką i miłością żony – musi się to udać!

Źródło: pomponik.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here