Tomasz Karolak zadebiutuje w nowej roli… życiowej!

Tomasz Karolak/Fot. Instagram: tomasz_karolak_official
Tomasz Karolak/Fot. Instagram: tomasz_karolak_official

Gwiazda serialu “39 i pół tygodnia” – Tomasz Karolak prywatnie zmaga się z wieloma problemami dotyczącymi związku i uczęszcza na terapię dla par. Jak wielkie było nasze zaskoczenie, gdy dowiedzieliśmy się, że w ogniu pracy i obowiązków celebryta planuje jeszcze jedno zajęcie!

Plany Karolaka nie są spontaniczne. Aktor długo zastanawiał się, czy spełni się w nowej roli. Oprócz bycia dyrektorem artystycznym, założycielem teatru IMKA i wziętym zawodowo aktorem, Tomasz zostanie… reżyserem!

Jego pierwszy film będzie poruszy tematykę bliską sercu aktora. Będzie bowiem dotyczyć jego stryja, który przed śmiercią chciał zobaczyć “Wieczne Miasto”. Produkcja będzie fabularna, a jej tytuł to “Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu”.

Ten człowiek był dla mnie zawsze tajemniczą postacią. Czułem,że coś za tym stoi. Okazało się, że dawno temu był paulinem, świetnie wykształconym człowiekiem, nadzieją jednego ze znanych kardynałów. Nie przyjął jednak ślubów wieczystych” – przyznał Karolak.

Po wysłuchaniu historii o stryju rodzina Tomka zgodnie przyznała, że powinien powstać o nim film. Początkowo Karolak miał stanąć w nim przed kamerą, ale plany nieco się zmieniły. Viola – partnerka Karolaka pomimo ostatnich problemów w związku bardzo go wspiera.

Można powiedzieć, że nowa rola życiowa Tomka sprawiła, że ponownie zbliżyli się do siebie i postanowili zawalczyć o wspólny sukces.

“Muszę jeszcze odrobić jakieś swoje lekcje, również z dzieciństwa, żeby móc tak kochać pełnym sercem, tak, jak się powinno” – mówił. I są już pierwsze efekty. “Otworzyłem się na moją rodzinę, dojrzałem” – przyznaje aktor.