Tomasz Lis jest kompletnie nie do poznania. Walka o życie odmieniła dziennikarza [FOTO]

Taco Hemingway
Tomasz Lis przemówił do zatroskanych fanów. Foto: Instagram:tomaszlis_ofiicial

Tomasz Lis w grudniu trafił na oddział intensywnej terapii. Poważne problemy zdrowotne dziennikarza sprawiły, że znacznie się zmienił. Choć dziś dochodzi już do siebie, to patrząc na zdjęcia ze stycznia trudno uwierzyć, że to ta sama osoba.

Przypomnijmy, iż pod koniec ubiegłego roku naczelny “Newsweeka” przeszedł udar, przez co wylądował na oddziale intensywnej terapii w Olsztynie. Przez pewien czas zastanawiano się nawet, czy Tomasz Lis wróci jeszcze do pracy jako dziennikarz.

Dziennikarz otarł się o śmierć, a życie zawdzięcza szybkiej reakcji swoich przyjaciół. Tylko ich szybka reakcja spowodowała, że nie skończyło się znacznie gorzej. Przy okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która miała miejsce w styczniu do sieci trafiło zdjęcie dziennikarza po pobycie w szpitalu.

Wszyscy gramy i nawzajem się wspieramy. Już od wielu lat i tak będzie do końca świata i o jeden dzień dłużej! – napisała wówczas Katarzyna Kolenda-Zaleska.

1 KOMENTARZ

  1. W przypadku tek choroby deformacje twarzy czy inne objawy jak niesprawnosc ruchowa to normalnosc.najwsxnieksze jest jak nsjszybciej trafic do szpitala.druga sprawa jest .ze ten typ mentalnie sie nie zmienil i dalej sprzedaje nas liberalnej zatraconej europie na drodze do wymiany ludnosci. Jak juz opisywalem jego podejscie i zlosc w nim do obecnej wladzy go wykoncza a drugi raz ta sama choroba nie bierze jencow.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here