Tomasz Stockinger w szpitalu. Najnowsze doniesienia o stanie zdrowia aktora

Tomasz Stockinger.
Tomasz Stockinger. / foto: Instatgram

Tomasz Stockinger przeżywa prawdziwy dramat. Legendarny aktor ma problemy ze zdrowiem, przez które wylądował w szpitalu. Teraz poznaliśmy kolejne informacje na temat jego stanu zdradził Robert, syn aktora.

Tomasz Stockinger to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, przez ostatnich kilkanaście lat wcielał się w postać Pawła Lubicza w serialu “Klan”. Zagrał też w wielu kultowych produkcjach filmowych.

W ostatnim czasie przeżywa jednak poważne problemy zdrowotne, przez które musiał zrezygnować z występowania w popularnym serialu. Nie pojawił się także na premierze filmu “365 dni”, w którym występuje.

Informacje o tym, że Tomasz Stockinger znalazł się w szpitalu zostały opublikowane przez “Fakt” kilka dni temu. Teraz syn aktora, Robert, postanowił ujawnić prawdę na Instagramie.

Odpowiadając na bardzo duże zainteresowanie stanem zdrowia mojego Taty pragnę uspokoić wszystkich jego sympatyków, znajomych, kolegów i koleżanki. Tata ma się coraz lepiej, dochodzi do siebie i jesteśmy pełni nadziei, że wróci do świetnej formy sprzed kilku tygodni. Będzie to jednak wymagało trochę czasu – napisał.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here