Tragedia Wieniawy na wiosennej ramówce Polsatu

Julia Wieniawa
Julia Wieniawa/Fot. Instagram @juliawieniawa

Tegotygodniowym wydarzeniem w show biznesie niewątpliwie był event Polsatu i prezentacja jego wiosennej ramówki. Choć stacja jako ostatnia miała galę z zapowiedzią nowości, nie obyło się bez wpadek. Tragedia Julii Wieniawy na długo nie zostanie jej wybaczona.

Gwiazdy na wielkich imprezach zawsze starają się przyćmić konkurencję. Najbardziej popisali się uczestnicy “Tańca z Gwiazdami”. Ci zadali szyku swoim kolegom i koleżankom z branży. Niestety tragedia Wieniawy została odebrana z dużym niesmakiem.

“Vegowiczka”, jak nazwa imprezy wskazuje, postawiła na wiosenny total look. Aktorka wybrała zieleń, niestety uwagę przykuł drobny szczegół, który zepsuł całą stylizację. Delikatny makijaż w odcieniach różu gryzł się z outfitem i finalnie odjął kilka lat młodej celebrytce.

Ta postawiła na dość odważne wycięcia i goły brzuch. Całość dla wielu mogła wydawać się po prostu niesmaczna. Tego typu kreacja automatycznie powinna łączyć się z mocnym i równie wyzywającym makijażem, zwłaszcza że impreza miała charakter wieczorowy.

Wieniawa nie do końca wpasowała się w schemat bankietu. Niemniej jednak dumnie pozowała u boku Stefano Terrazzino. Tancerz również chyba pomylił eventy. W porównaniu do swoich eleganckich kolegów, ten postawił na casual. Oboje jak widać mają problemy z łączeniem kolorów i odcieni. Marynarka wielokrotnego zwycięzcy show nie była odpowiednio dopasowana do spodni. Dodatkowo kiczowatości dodawały jej aplikacje.