Upadek Sławomira! To mogło nawet zakończyć karierę muzyka. Tragedia wisiała w powietrzu [VIDEO]

Sławomir/Fot. Instagram @slawomir_gwiazda_rock_polo

To musiało boleć! Tak najprościej skomentować można film udostępniony na oficjalnym kanale piosenkarza Sławomira. Twórca hitu „Miłość w Zakopanem” pochwalił się fanom swoim groźnie wyglądającym upadkiem.

Na nagraniu widać Sławomira Zapałę, który wraz z żoną stoi na wysokich krętych schodach. W pewnym momencie Kajra zaczyna schodzić w dół i żartobliwie nucić Marsz Mendelssohna.

Niestety, w pewnym momencie gwiazdor muzyki rock-polo traci równowagę i zaczyna spadać. Zdarzenie wygląda na prawdę boleśnie i nieprzyjemnie, Słowomir obija się o kolejne schodki, aż kończy tuż przed ekipą nagrywającą video.

Mimo, że muzyk żartobliwie podszedł do tematu, to jednak całość mogła zakończyć się tragedią, złamaniem czy też rozbiciem głowy.

„Upadek Sławomira w telewizji, to musiało kiedyś nastąpić” – powiedział sam zainteresowany.

2 KOMENTARZE

  1. Pierwsza rada : trzeba było nie pić . Druga sprawa to kojarzy mi się ten facet z jakimś dziwolągiem – na pewno nie mężczyzną , tylko z jakąś lebiodą , nieudacznikiem , e którym nie ma za grosz mężczyzny tylko jakieś tam coś. I to coś się promuje i reklamy daje – żenada.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here