Weronika Rosati pokazała biżuterię wartą majątek! Wcześniej należała do hollywoodzkiej sławy

Weronika Rosati
Weronika Rosati/Fot. Instagram

Weronika Rosati nie mogła się powstrzymać. Za oceanem, gdzie gwiazda aktualnie przebywa, wybrała się na licytację rzeczy należących do Elizabeth Taylor. Aktorka nie mogła odpuścić, gdy jej oczom ukazała się biżuteria kanonu piękna II połowy XX wieku. Artystka postanowiła walczyć o nią do końca, aż wygra aukcję.

Weronika Rosati, jak się okazuje jest wielką fanką Elizabeth Taylor. Polska gwiazda nie żałowała pieniędzy na zachowane pamiątki po swojej idolce. Podczas aukcji licytowano m.in. biżuterię, którą nosiła amerykańska piękność. Hollywoodzka artystka miała w posiadaniu najpiękniejsze, najdroższe i najbardziej unikatowe kolekcje. Tych kamieni zazdrościł jej cały świat.

Dzięki specjalnej aukcji, wielbiciele dwukrotnej zdobywczyni Oskara, mogli wejść w posiadanie swoistej spuścizny po niej. Wystarczyło wygrać, co także udało się Rosati. Do końca przebijała kolejne oferty, by zdobyć długie, eleganckie kolczyki, które niegdyś zdobiły stylizacje Elizabeth. Pracownik domu aukcyjnego z wielką ostrożnością wydawał Weronice towar.

Serialowa pani mecenas nie mogła się powstrzymać i dodała relację z zakładania nowego nabytku na swojego Instagram. Możecie zobaczyć ją tutaj.

Nie ma co się dziwić, że aktorka nie mogła się powstrzymać. Kreacje Taylor schodzą za cenę kilkunastu tysięcy dolarów. Biżuteria zapewne również utrzymuje wysoki poziom. Jedno jest pewne i nie mamy co do tego żadnych wątpliwości – Rosati wygląda w nich olśniewająco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here