Wielka tragedia Pawła Wilczaka! Aktor TVN jest poważnie chory

Paweł Wilczak/Fot. Instagram

Paweł Wilczak po wielu latach milczenia postanowił opowiedzieć o swej chorobie. Aktor znany przede wszystkim z produkcji TVN ukrywał to przez ponad dekadę.

Paweł Wilczak swoją sławę zawdzięcza przede wszystkim występom w serialach TVN. Jego rola w “Kasi i Tomku” przeszła do klasyki polskiego kina. Teraz tragedia Pawła Wilczaka ujrzała światło dzienne!

Aktor do wielu lat jest jednak poważnie chory. O jego problemach zdrowotnych wiedziało niewiele osób, teraz mężczyzna postanowił opowiedzieć o tym otwarcie.

Gwiazdor TVN od wielu wielu lat choruje na bezsenność. I choć wielu osobom mogło by się wydawać to “mało poważnym” schorzeniem, to potrafi ono uprzykrzyć życie.

Cierpię od dekad. Nie przyzwyczaiłem się (…) Może trochę ją oswoiłem, choć są takie momenty, że mnie totalnie pokonuje. Czysto fizycznie. Człowiek nie ma siły, a muszę mieć – mówi Wilczak.

Człowiek nie ma siły, a muszę mieć. Bywa różnie, nawet nie chce mi się o tym gadać. Słyszałem tyle teorii, byłem w tylu miejscach, u tylu specjalistów, którzy obiecali pomoc – dodaje Paweł.

Czy myślicie, że Pawłowi uda się w końcu uporać z nawracającą bezsennością?

Źródło: Viva

7 KOMENTARZE

  1. Bezsenność to bardzo męcząca choroba. Ale tak mnie irytują te art., że usuwam pokolei powiadomienia. Tyle bzdur i tye razy powtórzone jedno i to samo, by na końcu napisać o co chodzi. Fatalnie się to czyta. Omijam wzrokiem 99% tekstu. Kiedy minie moda na takie bzdury?

  2. ….TERAZ ZNOWU TEN,ISTNA PLAGA !!!!! AKTOR: ZAWÓD PODWYŻSZONEGO RYZYKA ale….PAWEŁ,WPADNIJ DO MNIE NA 2-4 godz.BĘDZIESZ SPAŁ JAK SUSEŁ i jeszcze dostaniesz “na drogę”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here