Wielki koncert Zenka Martyniuka już niebawem w Warszawie! Fani zacierają ręce

Zenek Martyniuk. / foto: YouTube
Zenek Martyniuk. / foto: YouTube

Niemal każdy zna chociaż jeden przebój Zenka Martyniuka. “Przez twe oczy zielone” nuciła cała Polska. Fani już nie mogą doczekać się występu lidera zespołu Akcent w Warszawie.

Już 21 września na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się koncert Roztańczony Narodowy 2019. Na płycie obiektu pojawią się największe gwiazdy muzyki pop, disco i dance.

Jednym z najbardziej wyczekiwanych artystów będzie bez wątpienia Zenek Martyniuk. Zwłaszcza, że król disco polo ostatnio zaskakuje swoich fanów.

Lider “Akcentu” znany był z podobnych występów na przestrzeni lat. W ostatnim czasie postanowił jednak zmienić styl i nie występuje już tylko z drugim artystą grającym na keybordzie, ale na scenie towarzyszą mu także inni muzycy.

Pojawienie się na scenie obok króla disco-polo innych muzyków zostało bardzo dobrze przyjęte przez Internautów. Także inni muzycy z branży są zachwyceni zmianą Martyniuka.

Występy Zenka są teraz mocno urozmaicone przez profesjonalnych muzyków co gwarantuje grupie, jeszcze większe zainteresowanie ich koncertami – donosi portal disco-polo.info.

Impreza będzie transmitowana także na antenie TVP.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here