Wieniawa i Terrazzino mają romans?! To prawie pewne

Wieniawa i Terrazzino mają romans?! To prawie pewne
Stefano Terrazzino i Julia Wieniawa/Fot. Instagram @juliawieniawa

Od momentu, gdyJulka Wieniawa zgodziła się wystąpić w XI edycji “Tańca z Gwiazdami”, było wiadomo, że skończy się to jakimś skandalem. Już podczas prób było widać, że Terrazzino nie jest obojętny młodej aktorce. Czy to już romans czy jeszcze przyjaźń?

Julia Wieniawa jest znana ze swojej niestałości w relacjach damsko-męskich. Natomiast Stefano Terrazzino złamał niejedno dziewczęce serce. To właśnie jego obarczano winą za rozwód Kingi Rusin i Tomasza Lisa. Czy “vegowiczka” będzie kolejną, której egzotyczny tancerz zawróci w głowie? Jedno jest pewne – jeśli tak, to tym romansem będzie żyła cała Polska.

Póki co w sieci pojawia się coraz więcej informacji odnośnie wojny Wieniawa vs Lipińska. Powodem konfrontacji celebrytek jest Alek Baron. Gwiazda grupy “Afromental” postanowił, po rozstaniu z aktorką, ułożyć sobie życie z pisarką.

Paradoksem może wydawać się, że Wieniawa wybrała właśnie Włocha, gdyż po głównym bohaterze “365 dni” niewątpliwie widać, że południowa krew pociąga także Blankę. To ona przecież decydowała, kto znajdzie się w obsadzie filmu.

Najwidoczniej obie panie mają identyczny gust.

Tymczasem Wieniawa i Terrazzino wykonali razem musical, który udostępnili na Instagramie. W związku z zakazem opuszczania domów para zrobiła to na odległość, chwaląc się efektem w Internecie.

Żadne z nich dotąd nie obnosiło się duetami, choć oboje wiele śpiewają. Warto zauważyć, że tancerz coraz częściej pojawia się w postach Julki, choć łączący ich program zawieszono do września…

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here