Właśnie tak Lipińska potwierdziła związek z Baronem! Po tym wyznaniu nie było już wątpliwości

Drugi zwiastun
Blanka Lipińska/Fot. Instagram @blanka_lipinska

Blanka Lipińska jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych pisarek na polskiej scenie, o ile nie najbardziej kontrowersyjną. Jej próby zdobycia przysłowiowych pięciu minut sławy, nie raz i nie dwa oburzały innych. Teraz postanowiła zaskoczyć nas po raz kolejny.

Już od dawna w internecie aż huczało na temat jej związku z byłym partnerem Julii Wieniawy. Plotki te podsycał ciągle rosnący konflikt na linii Blanka Lipińska – młoda aktorka. Mimo wielkiej ostrożności celebrytów i próby utrzymania ich prywatności z dala od mediów, okazało się to niemożliwe.

Pisarka, widocznie zmęczona ciągłymi domysłami mediów i fanów, w końcu postanowiła wyznać prawdę.

“Myślałam, że dłużej uda nam się utrzymać związek w tajemnicy. Cóż mam powiedzieć? Zdjęcia nie kłamią, spotykamy się” – Blanka Lipińska wyznała po raz pierwszy we “Fleszu”.

Czy wróżycie im długi i szczęśliwy związek? Patrząc na ich przeszłość i miłosne doświadczenia, ciężko nam stwierdzić jak długo potrwa ta sielanka. W końcu Baron nie ma za dużego szczęścia do kolejnych partnerek, a dla Lipińskiej najważniejszy jest rozgłos i wzbudzanie, raczej negatywnych, emocji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here