Wojciech Cejrowski ostro o Papieżu Franciszku. “Ma bałagan w głowie…”

Wojciech Cejrowski. / foto: YouTube

Wojciech Cejrowski znany jest z tego, że zawsze mówi to co myśli. Tym razem znany podróżnik ostro zrecenzował postawę papieża Franciszka. “Ma bałagan w głowie, jakiś bigos” – stwierdził.

Wojciech Cejrowski ostro wypowiedział się na temat papieża Franciszka. Publicysta twierdzi, że następca św. Piotra wypowiada się „zgodnie z ideą poprawności politycznej i lewactwa”.

Dalej w wywiadzie popularny podróżnik zwraca uwagę, że powiedział również, że papież Franciszek opowiada herezje i pisze encykliki na temat ocieplenia klimatu i segregowania śmieci, czym w ogóle nie powinien się zajmować.

Ma bałagan w głowie, jakiś bigos. Jakże można mówić jednocześnie minus i plus? – dziwi się Cejrowski wypowiedziom papieża o gender.

Cejrowski skrytykował nieomylność papieża, w którą wiele osób błędnie wierzy i jak twierdzi trzeba krytykować papieża, jak robi złe rzeczy. Dlatego podróżnik twierdzi, że wielokrotnie głosił on herezje.

Jeżeli się wypowiada o polityce, ideologii gender, to nie wypowiada się w temacie dogmatów wiary, a tylko tego dotyczy jego nieomylność. Ten papież jest omylny bez przerwy – powiedział.

4 KOMENTARZE

 1. Całkowita ZGODA panie Wojciechu.Od Soboru Watykańskiego II Kościół Katolicki NIE MA PRAWNIE Papierza. A Ci co to piastujący Tron ,,na NIBY”.

 2. Bo to światowe żydostwo podsunęło na Tron Piotrowy tego lewaka, żeby rozsadzał Kościół Katolicki od środka…i to jest nadrzędnym celem żydów…reszta pójdzie już łatwo…

  • Zgadzam się, rzekłbym: bardzo.
   Dodałbym, że by mu przypomnieć skąd mu nogi wyrastają oraz że pańska łaska na pstrym koniu jeździ, na początku “kadencji” “przypomniano mu odgrzewane kotlety”.
   Wyciągnięto jakąś starą, wyjaśnioną dawno sprawę z “donoszeniem w Argentynie”.
   Zwolennicy i głosiciele “rozdziału kościoła od państwa”, nie wahali się zawiesić na kołku tej “zasady”: i “nie posiadali się z oburzenia” że ktoś taki zostałem głową kościoła katolickiego. 🙂 Teraz, antykatolicki – a jeśli kogoś to razi to przynajmniej: akatolicki, papież jest chyba wg nich “właściwym człowiekiem na właściwym miejscu”.
   Przy okazji zauważę, że jestem niewierzący, acz staram się być przytomny….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here