WOW! Te kwoty przyprawią cię o zawrót głowy! Wiemy, ile zarabia Julia Wieniawa

Julia Wieniawa
Julia Wieniawa/Fot. Instagram

Julia Wieniawa jest niewątpliwie najbardziej rozchwytywaną celebrytką młodego pokolenia. Firmy płacą jej nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych za reklamowanie ich produktu lub pojawienie się na imprezie.

O tym nazwisku marzą niemal wszyscy producenci. Firmy są w stanie naprawdę słono zapłacić, żeby 20-latka reklamowała ich produkty. Dzięki temu Wieniawa stała się jedną z najlepiej zarabiających postaci polskiego show-biznesu.

Młoda celebrytka już w ubiegłym roku miała na kocie ponad milion złotych. Tymczasem jej dochody stale rosną.

Wieniawa jest bardzo popularna na Instagramie. Jej profil śledzi 1,2 mln internautów. To sprawia, że gwiazda jest bardzo atrakcyjnym partnerem biznesowym dla reklamodawców.

Według magazynu „Flesz”, celebrytka wyprzedziła już w rankingu topowe blogerki modowe. Na Instagramie ma więcej obserwujących niż sama Jessica Mercedes. Porównywalną liczbę zainteresowanych jej profilem internautów ma tylko Maffashion.

Wieniawa nie bierze jednak wszystkich kontraktów. „Nie wchodzi w każdą współpracę. Z rozmysłem dobiera marki i produkty, które pokazuje, i inkasuje za nie konkretne kwoty” – czytamy na łamach „Flesza”.

Jak ustalili dziennikarze, miesięczne dochody Julii Wieniawy sięgają od kilkudziesięciu do nawet kilkuset tysięcy złotych. Tylko za jeden post na Instagramie celebrytka dostaje 20-30 tys. zł. Jeszcze więcej inkasuje za pojawienie się na imprezie branżowej – mówi się o nawet 50 tys. zł.

Źródło: Flesz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here