Wspaniały człowiek! Paweł Królikowski walczy o zdrowie i życie, a mimo to pomaga potrzebującym [VIDEO]

Paweł Królikowski. Foto: PAP
Paweł Królikowski. Foto: PAP

Paweł Królikowski to aktor, którego pokochali Polacy zwłaszcza za rolę “Kusego” w serialu Ranczo. Niestety  dalej przebywa w szpitalu, a po operacji jego stan zdrowia się pogorszył. Jednak mimo poważnej choroby, aktor stara się pomagać innym!

Paweł Królikowski w grudniu trafił do szpitala, po niedawnej operacji wdała się infekcja, a obecnie walczy teraz o zdrowie i życie. Tętniak mózgu, z którym Królikowski zmaga się od lat, to paskudna choroba, ale aktor się nie poddaje.

Jednak na początku swojej kariery gwiazda serialu “Ranczo” wielokrotnie znajdował się na życiowych zakrętach. Jak się okazuje, planował nawet samobójstwo!

– Wylądowałem we Wrocławiu, nie miałem pracy ani pomysłów na robotę. Trwało to chyba dwa lata. Kiedy w desperacji rozważałem możliwość występów jako święty Mikołaj, pomyślałem, że to już koniec. Podjąłem wtedy dramatyczną decyzję, że jest już tak źle, że chyba ze sobą skończę. Nie żartuję, naprawdę chciałem się zabić – wspominał aktor w rozmowie z magazynem “Film”.

Jednak Paweł Królikowski znalazł czas mimo ciężkiej choroby by pomóc innym!

Aktor wziął udział w charytatywnym nagraniu, w którym wystąpiła również plejada gwiazd z Danielem Olbrychskim czy Małgorzatą Kożuchowską na czele.

W Internecie dostępny jest już teledysk do piosenki „Jest taki dom”, w którym pojawił się również Paweł Królikowski. Niestety widać na nagraniu, że nie jest w najlepszej formie.

Klip to forma wsparcia i promocji dla Domu Artysty Weterana w Skolimowie. Królikowski jako prezes Związku Artystów Scen Polskich często odwiedzał wspomnianą placówkę i dodawał otuchy starszym kolegom po fachu. Jak widać, ten dobry człowiek nawet w ciężkiej chorobie myśli o innych!

Panie Pawle czapki z głów! Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Źródło: plejada.pl/ wp.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here