Wzruszający wpis Agnieszki Kaczorowskiej na temat córki! “To cały sens życia. Jest tak, jak być powinno” [FOTO]

Agnieszka Kaczorowska/Fot. PAP
Agnieszka Kaczorowska/Fot. PAP

O tym, że Kaczorowska i jej mąż kreują się na idealnych rodziców, wie już każdy. Młoda mama ponadto edukuje swoje fanki w kwestii macierzyństwa i sama cały czas się uczy. W swoich mediach społecznościowych zamieszcza dużo wpisów.

Od narodzin Emilki, Agnieszka pokazuje fanom każdy etap jej rozwoju. Trudy związane z medialnymi wyjściami, urządzanie pokoju dla małej i chwile spędzone z mężem. Tym razem tancerka zdecydowała się na opublikowanie swoich głębokich przemyśleń.

Wzruszam się… Wzruszam się, gdy te małe oczęta zasypiając patrzą na mnie z miłością. Wzruszam się, gdy zaciska mocno moją dłoń. Wzruszam się, kiedy uśmiecha się do nas szczerze. Wzruszam się, gdy słyszę co raz to nowe dźwięki, którymi się z nami komunikuje. Wzruszam się, gdy widzę jak oni się tulą we dwoje i są szczęśliwi. Wzruszam się, gdy bawią się razem, a ja mogę mieć chwilę dla siebie. Wzruszam się, gdy mówię jej, że bardzo ją kocham. Chyba często się wzruszam” – pisze pod postem aktorka.

Fani bardzo ciepło odebrali wylewność swojej idolki. Świadczą o tym komentarze:

Piękne słowa, piękne chwile i momenty”, “Te wzruszenia i ich powody to cały sens życia. Jest tak, jak być powinno” – pisali internauci.