Wzruszający wpis Michała Wiśniewskiego. Tak pożegnał przyjaciela. “Dziś opuścił mnie najwierniejszy z wiernych”

Michał Wiśniewski/Instagram
Michał Wiśniewski/Instagram

Michał Wiśniewski to postać szczególna w polskim szołbiznesie, której kolejne śluby, afery, skandale i przeboje są omawiane, rozpamiętywane oraz śpiewane do dziś. Dlatego informacja, którą celebryta zamieścił niedawno na swoim facebookowym profilu tak bardzo wzruszyła miłośników jego twórczości.

Michał Wiśniewski poinformował o śmierci swojego dobrego przyjaciela i wiernego fana, Adama Śledzianowskiego. Śledzianowski był dla Michała – jak wyznał sam artysta – najwierniejszym z wiernych, domownikiem i człowiekiem o niezwykłym sercu.

Wiśniewski dodał do wpisu zdjęcie przyjaciela, a także zmienił swoją fotografię profilową, “przepuszczając” ją przez czarno-biały filtr oraz dołożył do niej symbol czarnej aksamitki, na znak żałoby po zmarłym przyjacielu.

Oto cały wpis Michała Wiśniewskiego:

Dziś opuścił mnie najwierniejszy z wiernych. Przyjaciel całej mojej rodziny. Domownik i człowiek o niezwykłym sercu, które nagle stanęło… Adam Śledzianowski. Całej rodzinie, Andrzejowi, Agnieszce i Jagodzie najszczersze kondolencje.
Wiesz Adaś, człowiek żyje tak długo jak ostatnia osoba, która o nim pamięta. Ja, Pola, moje dzieci i z pewnością ich dzieci będą wiedziały kim był ten niezwykły z najzwyklejszych. Do zobaczenia kochany!

Dziś opuścił mnie najwierniejszy z wiernych. Przyjaciel całej mojej rodziny. Domownik i człowiek o niezwykłym sercu,…

Opublikowany przez Michała Wiśniewskiego Poniedziałek, 28 września 2020

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here