Xavier Wiśniewski wdał się w matkę. Mandaryna dumna jak paw

Xavier Wiśniewski wdał się w matkę. Mandaryna dumna jak paw
Xavier Wiśniewski/Fot. Instagram @wisniv

Choć większość dzieci czas kwarantanny spędza przed komputerem, Xavier Wiśniewski ten okres pożytkuje na rozwijanie swoich pasji. Mandaryna może być dumna z syna, lecz co na to Michał?

Xavier Wiśniewski to syn lidera zespołu “Ich Troje” z drugiego małżeństwa. W świetle prawa to Mandaryna sprawuje nad nim opiekę, ale Michał może wciąż widywać się zarówno z nim, jak i z pozostałymi dziećmi. Muzyk nie ma ograniczonych praw przez żadną z byłych żon.

Nastolatek podczas pandemii nie wychodzi z domu i jest świadomy zagrożenia. Syn artystów talent i słuch muzyczny niewątpliwie odziedziczył po rodzicach. Niemniej bardziej wdał się w matkę, co można wywnioskować z jego ostatniego filmiku na Instagramie.

Młody Wiśniewski stale rozwija się w kierunku tańca nowoczesnego. Xavier udostępnił w piątek nagranie, na którym sprawnie stawia kroki, a te zachwyciły jego followersów.

Mandaryna może czuć się dumna z syna, gdyż to właśnie po niej, dziecko odziedziczyło zamiłowanie do ruchu. Można tylko się domyśleć, że niebawem pójdzie w jej ślady i zobaczymy go na estradzie.

Ciekawe jednak czy powtórzy historię Marty i także zakocha się w wokalistce, u której będzie tańczyć… Wtedy z pewnością ich ślub będzie porównywany z ceremonią rodziców, a tych nie łatwo będzie przebić. Przypomnijmy, że Wiśniewscy pobrali się na biegunie, a ich uroczystość była jak dotąd najdroższa w całym polskim show biznesie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here