Zagadka słynnej torebki. Co nosi ze sobą królowa Elżbieta?

Królowa Elżbieta II/ Fot. Instagram

Królowa Elżbieta pomimo wieku aktywnie uczestniczy w medialnym życiu i często pokazuje się publicznie. Opinia publiczna chciałaby poznać wszystkie sekrety królewskiego życia, ale jeden z nich wyjątkowo ją zainteresował.

Kilka dni temu na Instagramie rodziny królewskiej pojawiło się zdjęcie, na którym mały książę George przygotowuje świąteczny pudding. Na zdjęciu znalazła się także królowa Elżbieta, książę William i książę Walii. Uwaga fanów początkowo skupiła się na młodym kucharzu, jednak fani chcieli wiedzieć coś jeszcze…

Dlaczego królowa ma zawsze ze sobą torebkę? Nie prowadzi. Raczej nie potrzebuje mieć ze sobą dowodu tożsamości, kluczyków czy kart kredytowych. O co chodzi z tą torebkę?” – dociekał jeden z internautów.

Dyskusja na temat zawartości królewskiej torebki urosła do rangi międzynarodowej. W końcu jeden z komentujących przytoczył wypowiedź eksperta do spraw królewskiej etykiety i okazało się, że torebka służy do wysyłania sygnałów dla personelu!

Jeśli położyły torebkę na stole podczas kolacji, to znak, że chce opuścił event w ciągu najbliższych pięciu minut. Jeśli kładzie ją na podłodze – nie podoba jej się rozmowa, którą właśnie odbywa i chce być natychmiast uratowana. Jeśli rozmowa nie odbywa się przy stole, królowa sygnalizuje znudzenie rozmówcą, przekładając torebkę z jednej dłoni do drugiej” – czytamy.

Tajemnica królewskiej torebki została rozwiązana. Jesteśmy ciekawi, czy faktycznie nic w niej nie ma…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here