Zaskakująca metamorfoza Ewy Farny. Ale ona schudła! [FOTO]

Ewa Farna z dzieckiem fot. instagram.com
Ewa Farna z dzieckiem fot. instagram.com

Dla Ewy Farny figura nigdy nie była najważniejszą rzeczą na świecie. Co nie zmienia faktu, że – po ciąży i urodzeniu syna – nawet ona miała już trochę dosyć swojego wyglądu. Postanowiła więc coś zmienić. I udało jej się to!

Piosenkarka, która – z powodu domniemanej pandemii – nie może koncertować nie traci czasu na byle co. Zajmuje się bowiem wychowaniem syna Artura, a także, jak sie właśnie okazało, praca nad swoją figurą.

Artystka pochwaliła sie na Instagramie efektami swoich działań, z płaskim brzuchem włacznie. I, trzeba przyznać, robią one duże wrażenie.

“Ewa patyczak! Ale ciebie mało! Promieniejesz! Macierzyństwo zdecydowanie ci służy! Czekam na płytę tak, że szok! A na koncerty jeszcze bardziej”
“Co robiłaś, że tak schudłaś?”
“No, nie do poznania!”
“Ślicznie wyglądasz! Czekamy na nową płytę”
“Trochę cię ubyło, hejterzy nie będą mieli o czym pisać. Uwielbiam cię”
“Ale figura”

– czytamy w komentarzach do zdjęcia. Nie da sie ukryć, że nie są one ani trochę przesadzone!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Tekst CZ🇨🇿 Video PL🇵🇱 (1post wczesniej) Dnes je to 14 let od me prvni desky Mels me vubec rad!😱🙈🥳 Co jste o ni mozna nevedeli❓ 💿 bylo mi 11, kdyz mi rodice dostali navrh smlouvy na me zastupovani 💿 prvni pisnicky, ktere jsem na desku mela byly Mels me vubec rad, Zapadly Kram a Vikend 💿 foceni na desku bylo pro me premierou, kdy jsem na sobe mela pudr🙈 💿 par tydnu pote jsem prebrala svou prvni cenu Ceskeho Slavika za Objev roku, obleceni jsme vybiraly s mamou v Tesine 🤟🏼🤓a proslov jsem si pro jistotu poprve a naposled pripravila✊🏼 💿 Pisnicka Avril „ I am with you” byla testovaci pisnickou, kterou jsem musela zazpivat ve studiu abych presvedcila producenty a vydavatele. Byla jsem ten den nemocna a dodnes si pamatuju tu nervozitu. Libila se jim ale natolik, ze trvali aby byla i na desce. Anglictinu jsem ale odmitla a tak byla navrhnuta polstina- ma materstina a taky oduvodneni, ze EWA neni prezdivka, ale me opravdove jmeno✊🏼🙏🏼❤️ #melsmevubecrad #ewafarna #firstalbum #14yearsago

Post udostępniony przez Ewa Farna (@ewa_farna93)