Zaskakujące informacje! Co łączy Minge z Ibiszem?!

Zaskakujące informacje! Co łączy Minge z Ibiszem?!
Eva Minge i Krzysztof Ibisz/Fot. Instagram/Kolaż

Eva Minge to światowej klasy projektantka mody. Krzysztof Ibisz to jeden z najpopularniejszych polskich prezenterów telewizyjnych. Oboje jednak poza karierą i sławą mają ze sobą coś wspólnego. Co więc łączy Minge z Ibiszem?

Jak wiadomo, Krzysztof Ibisz ma umiłowanie do Ań. Obie jego żony właśnie tak miały na imię. Trudno doszukiwać się w tym jakichś powiązań, ale ciekawe jest też to, że po rozwodzie, obie zostały przy znanym nazwisku. Minge również ma już wyrobioną markę, a jej nazwisko jest znane na całym świecie. Inaczej jest jednak z Ibiszem. On króluje tylko na rodzimych salonach.

Ku zdziwieniu fanów zarówno projektantki, jak i gospodarza polsatowego “Demakijażu”, tych dwoje łączy ogromna i bezwarunkowa miłość. Nie chodzi jednak o wielkie wzajemne uczucie, ale o ich psy. Zarówno Eva Minge, jak i Krzysztof Ibisz kochają Bullterriery. Mimo innej maści, są bardzo do siebie podobne. Jak widać oboje mają świetny i zbliżony gust.

Pies Ibisza ma nawet własne konto na Instagramie i prawie 5 tys followersów. Aż tylu ludzi chętnie ogląda pamiątkowe zdjęcia Nicponia ze spacerów i innych wykonywanych przez niego czynności.

Bulek jednak nie ma jeszcze swoich oficjalnych wielbicieli, ale jak nietrudno zauważyć po ostatnim poście trendsetterki, niewątpliwie robi furorę w Internecie. Ciekawe czy Minge projektuje mu psią garderobę…

View this post on Instagram

Kiedy pani wróci z pracy i prawi ci kazanie , że znowu byłeś niegrzecznym psem 🙈😂😂😂😂😂. I musisz koniecznie wysłać zdjęcie babci Ewie, że znowu cię maltretują 😂😂😂😂😂. Ahahahaha taka oto psia sytuacja . Zwierzęta są najlepszym relaksem , antydepresantami i dostarczycielami kolorowych emocji . Zanim dorósł zjadł fotel, kilkanaście swoich posłań , rozbroił swój domek na czynniki pierwsze i z miłości nabił domownikom kilkaset siniaków. Kochamy go bezwarunkowo jak wszystkie nasze zwierzęta , które ogólnie rządzą naszym stadem 😂. Jakie najbardziej szalone pomysły maja wasi czworonożni przyjaciele ? #bulek #pitbull #mylove#mylife #sweet #dog #sweetdog #bestfriend

A post shared by Eva Minge Priv (@eva_minge) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here