Zenek Martyniuk okradziony! Złodzieje nie mieli litości. ODEBRALI MU NAJWAŻNIEJSZE

Zenek Martyniuk. Fot. PAP
Zenek Martyniuk. Fot. PAP

Król disco polo to tytuł, który zobowiązuje, ale jednocześnie niesie za sobą negatywne strony. Przekonał się o tym dobitnie Zenek Martyniuk, który padł ofiarą kradzieży. Złodzieje nie mieli dla niego żadnej litości.

“Całkiem niedawno w Białej Piskiej ukradli mi całą walizkę z mikrofonem. Akurat tego wieczoru nie zdążyłem go nawet użyć. Niesamowite jest to,że koncert był mocno obstawiony ochroną i policją. Przyjechaliśmy za późno i nie było czasu na ustawienie naszych sprzętów, więc po namowie organizatora skorzystaliśmy z cudzych mikrofonów, które były rozstawione wcześniej i służyły większości muzycznych gości. Ryśkowi zginęły wtedy jeszcze dwie pary butów…” – relacjonował Zenek Martyniuk.

Okazuje się, że lider zespołu Akcent miał wówczas problemy, aby zgłosić problem na policji. Obecni tam funkcjonariusze wyśmiewali króla disco polo i zarzucali mu kłamstwo.

“Według ich hipotezy, Rysiek wyniósł mikrofon i zakopał go w pobliskim lesie, żeby potem po niego wrócić. Udał się tam w zaginionych butach, żeby wrócić w innych, by zatrzeć ślady” – wspominał wokalista.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here