Zenek Martyniuk w reklamie Media-Markt. Król disco-polo zarobił fortunę [VIDEO]

Zenek Martyniuk Fot.screen:youtube.com
Zenek Martyniuk Fot.screen:youtube.com

Zenek Martyniuk wie jak zaskoczyć swoich fanów. Muzyk został gwiazdą nowej kampanii MediaMarkt. Za udział w reklamie zarobił fortunę!

Mimo pandemii koronawirusa Zenek Martyniuk nie może narzekać na brak pracy. Król disco-polo właśnie wystąpił w kampanii promocyjnej sieci MediaMarkt nazwanej “Lato z Zenkiem”. Dlaczego zdecydowano się właśnie na króla disco-polo?

Na współpracę z panem Zenkiem Martyniukiem zdecydowaliśmy się z wielu powodów. Istotna była dla nas nie tylko rozpoznawalność i ogólna sympatia, jaką cieszy się gwiazdor, ale także jego autentyczność i naturalność na scenie oraz poza nią – mówi Ewelina Piątek, manager ds. marketingu sieci.

Jak na współpracę zapatruje się Zenek? – Cieszę się, że dołączyłem do ekipy MediaMarkt. To jeden z najbardziej rozpoznawalnych brandów w Polsce. Wiem z własnego doświadczenia, że łatwo się pogubić wśród coraz to nowszych urządzeń bez końca porównując różne modele. Dlatego warto zaufać sprawdzonej marce, jaką jest MediaMarkt – czytamy w informacji prasowej.

Jesteśmy przekonani, że pozytywna energia naszej gwiazdy zachęci do wizyty w naszych sklepach wszystkich tych, którym w duszy gra muzyka – dodaje Piątek.

Jak podaje “Super Express” Zenek Martyniuk za 34-sekundową reklamę zarobił astronomiczną kwotę. Nieoficjalnie mówi się o okrągłym milionie złotych! To nie pierwsza taka reklama, wcześniej król disco-polo zarobił podobną kwotę za promocję energetyka.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here