Zenek Martyniuk zaatakowany! Jest odpowiedź króla disco-polo

Zenek Martyniuk: YouTube
Zenek Martyniuk: YouTube

Zenek Martyniuk to niekwestionowany król muzyki disco-polo, który z aparycji pasuje do człowieka “do rany przyłóż”. Niestety w ostatnim czasie piosenkarz musiał zmierzyć się z bardzo ostrą krytyką. Po dłuższej chwili postanowił odpowiedzieć swoim “adwersarzom”.

Staram się nie zwracać na to uwagi. Wiadomo, muzyka jak muzyka. Są różne gatunki muzyki, różni wykonawcy, jednym się podoba, drugim się nie podoba. Ja po prostu robię swoje, widać, że mam dużą rzeszę swoich fanów, którzy przychodzą na moje koncerty i bawią się. Może ci, co właśnie tak piszą i mówią, to zazdroszczą troszeczkę. Tak myślę – stwierdził piosenkarz w rozmowie z TVP INFO.

Przypomnijmy, Zenek Martyniuk był główną gwiazdą Sylwestra Marzeń, imprezy organizowanej w Zakopanem przez telewizję publiczną. To między innymi dzięki niemu TVP odniosło sukces w postaci największej ilości widzów przed ekranami telewizorów.

Tłumy pod sceną w Zakopanem i rekord przed telewizorami: pik (moment największej oglądalności_ red.) 8,015 mln o 22.43 na Z. Martyniuku. Sylwester śr: TVP2 6,06 mln (pik 8,015); Polsat 2,1 (pik 2,8 mln); TVN 1,3 (pik 2,08 mln). „Sylwester Marzeń” to nowa polska tradycja. Dziękujemy widzom TVP za to wspaniałe zwycięstwo!” – chwalił się prezes TVP Jacek Kurski.

10 KOMENTARZE

  1. Królem Zenon nigdy nie będzie a jak tak się czuję czemu płaci za coś czego nie robi pomyslcie ludzie czemu wciąż zatruwa moje google

  2. Nie ma wesela bez disco polo, nie ma zakrapianej mprezy w restauracji, bez tańczenia na stole “Jesteś szalona” Choć kocham klasycznego rocka sam po procentach śpiewam razem z ludźmi Ruda tańczy jak szalona. Słuchajcie,. Odwalcie się od Zenka

  3. Prosta tania muzyka tekst można w kilka minut napisać a że ma zesze fanów? To świadczy o ich ilorazie inteligencji Prostota tekst żeby tylko miał rym.

  4. Dobrze odpowiedział… Kazdemu moze podobac sie co innego , tylko czemu ten hejt, nie rozumiem… slucha go rzesza ludzi, zarabia na tym pieniadze, nikomu krzywdy nie robi… wiec zazdrośnicy, dajcie juz spokoj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here