Zenek Martyniuk zachwyca się Edytą Górniak! Planują zaśpiewać w duecie? [VIDEO]

Zenek Martyniuk i Edyta Górniak.
Zenek Martyniuk, Edyta Górniak Foto:instagram.com

Edyta Górniak niespodziewanie pojawiła się na scenie podczas występu Zenka Martyniuka. Król disco polo skomentował ten gest oraz podkreślił, że jest chętny do współpracy z divą.

“Wakacyjna trasa Dwójki” wciąż trwa! Ostatnio Telewizja Polska zawitała do Chełma. Na scenie nie zabrakło niespodzianek. Podczas występu Zenka Martyniuka na scenie niespodziewanie pojawiła się Edyta Górniak. Piosenkarka przytuliła się do króla disco polo i chwile z nim zatańczyła.

– To nie było zaplanowane ani wyreżyserowane. Śpiewałem sobie jedną ze swoich piosenek, kiedy nagle zauważyłem, że obok mnie jest Edyta. Poczułem się wyróżniony i naprawdę fajnie to wyszło. Nie przypuszczałem, że stać ją na taki spontaniczny gest. Wcześniej powiedzieliśmy sobie tylko “dzień dobry” na backstage’u i nic więcej – opowiedział Martyniuk “Super Expressowi”.

Zenek nie wyklucza, że może dojść do jakiejś współpracy między nimi.

– Nie myślałem o tym, ale jestem otwarty na muzyczne eksperymenty. Jakby się pojawiła jakaś ciekawa propozycja i Edyta chciałaby zaśpiewać ze mną w duecie, na pewno bym ją pozytywnie rozpatrzył – dodał.

 

2 KOMENTARZE

  1. Edyta wyraźnie rozpoczyna karierę polityczną. Z miłości do muzyki, jedyna rozsądna akcja z Zenkiem Martyniukiem, to przekręcić włącznik główny prądu 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here