Zenek Martyniuk załamany zachowaniem syna! “Musi ponosić konsekwencje swoich czynów…”

Zenek Martyniuk
Zenek Martyniuk. / foto: YouTube: Alaluna TV

To zdecydowanie nie jest łatwy okres dla Zenka Martyniuka i całej rodziny. Daniel, syn gwiazdora disco polo, nie daje o sobie zapomnieć, niestety w bardzo negatywny sposób. Sytuacja zaczęła już wymykać się spod kontroli.

Na łamach naszego portalu w zasadzie codziennie informujemy o kolejnych wybrykach, krnąbrnego syna Zenka Martyniuka. Młody mężczyzna kompletnie nie przejmuje się faktem posiadania potomstwa, w żaden sposób nie obchodzi go życie rodzinne. Wielokrotnie też łamał prawo.

Jak podkreślają znajomy Zenka Martyniuka, w rozmowie z Super Expressem, sytuacja doprowadza go do prawdziwego załamania.

Zenek jest załamany. Uważa, że Daniel powinien ponosić konsekwencje swoich wyborów i zacząć zachowywać się jak dorosły facet. Na tym tle dochodziło w ostatnich tygodniach do wielu kłótni z żoną, która mimo kolejnych afer, stała twardo po stronie syna. Ale nawet ona zrozumiała, że nie tędy droga. Oni w ogóle nie przejmują się reputacją i wizerunkiem, chcą tylko, żeby Daniel się uspokoił. Boją się, że sytuacja będzie eskalować i przez niego nie będą mieli kontaktu z wnuczką – mówią przyjaciele rodziny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here