Zenek Martyniuk zawładnie sceną! Spędź Sylwestra z królem disco-polo

Zenek Martyniuk
Zenon Martyniuk/Fot. Instagram: zenon_martyniuk_fanpage

Wiemy, kto pojawi się na Sylwestrze z TVP2. Takich gwiazd się nie spodziewaliście! Na scenie wystąpią m.in. Maryla Rodowicz, Zenek Martyniuk, Thomas Anders & Modern Talking Band, Bayer Full oraz Milano.

Takiej imprezy w tym roku nie było! Wszystkich, którzy zaplanowali Sylwestra w domu czeka prawdziwe szaleństwo! Największa gratka czeka fanów króla disco-polo, bowiem Zenek Martyniuk zawładnie sceną 31 grudnia.

– Trzy lata temu nie przypuszczaliśmy, że będzie tak fantastyczny sukces i że uda się wykreować markę narodowego Sylwestra, a stało się to już praktycznie po pierwszym roku. Trzeba mieć marzenia i trzeba mieć determinację. Sylwester w Zakopanem był pierwszy, potem wpadliśmy na pomysł na kolejne formaty rozrywkowe i wszystko się udało – komentował podczas konferencji prasowej Jacek Kurski.

Prezes TVP dodaje ponadto, że na scenie wystąpią gwiazdy najwyższego formatu. To zagwarantuje widzom niezapomniane wrażenia i zabawę do białego rana.

To jest przepis na sukces. Od króla disco polo Zenona Martyniuka i siedmiu innych zespołów z absolutnej czołówki. Właściwie wszystkie te zespoły są czołowe, nie ma poza nimi lepszych. Do tego królowa polskiej muzyki rozrywkowej Maryla Rodowicz. Jak jest król i królowa, to jest i królestwo i ono jest w Zakopanem. Królestwo muzyki tanecznej przy której ludzie fantastycznie się bawią i witają nowy rok – zapewnia Jacek Kurski.