Żmuda-Trzebiatowska wymiotuje, a Kożuchowska reaguje. Aktorki dają czadu na YouTube [WIDEO]

Żmuda-Trzebiatowska i Kożuchowska dają czadu na YouTubie
Marta Żmuda-Trzebiatowska i Małgorzata Kożuchowska/Fot. Instagram/Kolaż

Marta Żmuda-Trzebiatowska już w piątek zapowiedziała mini serial, wyprodukowany w “domowych” warunkach. Do projektu włączyła się Małgorzata Kożuchowska. Jak widać, aktorki potrafią urozmaicić sobie okres pandemii.

W dobie Koronawirusa i przymusowym siedzeniu w domu, nawet platformy internetowe starają się wesprzeć społeczeństwo. Robią to poprzez udostępnienie pewnych swoich usług za darmo. Żmuda-Trzebiatowska i Kożuchowska również wyszły z inicjatywą do fanów.

Aktorki wpadły na pomysł zrobienia mini serialu składającego się z ponad minutowych scenek. Pierwszy odcinek już pojawił się w sieci i internauci mogą już go oglądać na YouTubie. Marta i Małgorzata w dość humorystyczny sposób podchodzą w scenariuszu do problemu kwarantanny.

Filmiki mają przekaz uniwersalny, zwłaszcza teraz, gdy większość społeczeństwa jest zmuszona do spędzenia dwóch tygodni w domu. Co więcej, ten okres ma niebawem zostać przedłużony do miesiąca.

Cykl video gwiazd nosi tytuł “#ZostańWdomu“. Choć dotychczas fani mogą podziwiać na ekranie tylko Kożuchowską Żmuda-Trzebiatowską, wiadomo że w kolejny częściach zagra nawet Kamil Kula, czyli mąż Marty. Wielbiciele pary nie mogą się doczekać aktorskiego debiutu mężczyzny.

Tymczasem “Blondynka” zachęca swoich followersów do obejrzenia pierwszego odcina. Ten już czeka na komentarze i oceny, gdyż jak podkreśliła Żmuda-Trzebiatowska to właśnie od ludzi zależy dalszy los serialu. W ten sposób gwiazdy chcą urozmaicić ten czas Polakom, a przy okazji się z nimi nie rozstawać i mimo zakazu, wciąż pracować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here