Znamy płeć dziecka Majdanów! Rozenek się wygadała

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan. Foto: instagram
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan. Foto: instagram

Cała Polska żyje ciążą Małgorzaty Rozenek. Sen z powiek spędza fanom płeć dziecka Majdanów. Jak wiadomo “perfekcyjna” ma już dwóch synów z poprzedniego małżeństwa. Czyżby przyszła teraz kolej na córkę?

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan od lat starali się o dziecko. Celebrytka wydała fortunę na zapłodnienia in vitro. Niestety wszystkie okazywały się fiaskiem. To nie było łatwe, zwłaszcza dla byłego bramkarza. Małgosia ma już dwóch synów ze swoim poprzednim mężem – Jackiem Rozenkiem.

Mimo wszystko świeżo upieczeni małżonkowie marzyli o wspólnym potomku. Nie odważyli się nigdy wspomnieć o płci dziecka. Najważniejsze, by po takich bolączkach po prostu się urodziło i było zdrowe.

Małgorzata Rozenek udostępniła ostatnio zdjęcie swoich synów, między wierszami zdradzając płeć przyszłego dziecka. Jak wiadomo, niebawem pojawi się czwarty mężczyzna w domu “perfekcyjnej”.

Jak fani przeczytają na Instagramie celebrytki, najstarszy syn jest ułożony, wyważony i bardzo dobrze wychowany. Natomiast średni to istny szałaput, który nieustannie zastanawia się, co zbroić. Rozenek wyznała followersom swoje marzenie co do najmłodszego potomka. Jak się okazuje, gwiazda TVN Style pragnie, by ten poszedł po ojcu…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here