Życiowy dramat Jarusia z “Chłopaki do wzięcia”. Co się dzieje z gwiazdorem?

Jaruś
Jaruś "Chłopaki do wzięcia" fot. screen youtube.com

Woda sodowa uderzyła do głowy, czy kompletny akt desperacji? Widzowie programu “Chłopaki do wzięcia” i wierni fani “Jarusia” przecierają oczy ze zdumienia. W sieci pojawił się film, w którym bohater obnaża się przed kamerą.

Nagranie trafiło do jednego z najpopularniejszych serwisów z filmami “dla dorosłych” i niemal natychmiast zdobyło kilkadziesiąt tysięcy wyświetleń. Widzowie wprost nie mogli uwierzyć, że roznegliżowany mężczyzna to właśnie słynny “Jaruś” z programu “Chłopaki do wzięcia”.

Okazuje się jednak, że sam Jarosław Mergner nie udostępniał tego nagrania na portalu. Zrobiła to kobieta, do której adresowany był film.

Jakaś szelma dała filmik i zaczęła się ze mnie naśmiewać. Ja sobie tego nie życzę. Ona mnie prosiła, teraz się ze mnie naśmiewa. Jestem osobą poważną. Chciałbym, żebyście mi pomogli. Dziewczyna zrobiła mnie w konia. Zwyzywała mnie, zrobiła ze mnie durnia. Mój filmik udostępniła w internecie, a to tak nie powinno być. Odezwała się na Messengera u mnie, nagrała mi się z głupotami, potem zablokowała i już tych nagrań nie ma. A sama chciała. Ja tego nie dałem. Jeśli filmik nie zniknie, pójdę z tym na policję. Jestem osobą sławną, chodzę do kościoła, chciałbym, żeby mi nikt głowy nie zawracał. Nie chcę problemów. Jestem załamany. Tego się nie da ukryć – tłumaczy na nagraniu zrozpaczony Jarek Mergner.

7 KOMENTARZE

  1. Po pierwsze on nie jest żadnym gwiazdorem . Tylko zwykłym człowiekiem . Z niego jest gwiazdor jak z koziej d…., Trąba . Po drugie winny się tłumaczy . A fiimik wstawił a teraz się tego wypiera i z gania winę na dziewczynę . Ty człowieku weź się najpierw naucz mówić zdobądź wykształcenie a potem się wypowiadaj .

  2. Jeśli sam nie wstawił tego filmiku, to takie rzeczy zglasza sie na policję. Udostępnianie czyjegoś wizerunku bez jego zgody jest karalne… a ta historia jest juz stara i nic z tym nie zrobił. Także chyba sam wstawił ten film a teraz dramatyzuje…a może to jakas firma reklamy?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here