Życiowy dramat Jarusia z “Chłopaków do wzięcia”. Mężczyzna kompletnie rozbity…

Jaruś
Jaruś "Chłopaki do wzięcia" fot. screen youtube.com

Jaruś to jedna z najbarwniejszych postaci serialu dokumentalnego “Chłopaki do wzięcia”. Mężczyzna od dawna chwali się swoimi poszukiwaniami wybranki serca w internecie. Niestety, niedawno światło dzienne ujrzało nagranie, które zszokowało fanów.

Jakaś szelma dała filmik i zaczęła się ze mnie naśmiewać. Ja sobie tego nie życzę. Ona mnie prosiła, teraz się ze mnie naśmiewa. Jestem osobą poważną. Chciałbym, żebyście mi pomogli. Dziewczyna zrobiła mnie w konia. Zwyzywała mnie, zrobiła ze mnie durnia. Mój filmik udostępniła w internecie, a to tak nie powinno być. Odezwała się na Messengera u mnie, nagrała mi się z głupotami, potem zablokowała i już tych nagrań nie ma. A sama chciała. Ja tego nie dałem. Jeśli filmik nie zniknie, pójdę z tym na policję. Jestem osobą sławną, chodzę do kościoła, chciałbym, żeby mi nikt głowy nie zawracał. Nie chcę problemów. Jestem załamany. Tego się nie da ukryć – tłumaczy na nagraniu zrozpaczony Jarek Mergner.

Jak można się domyślać nagranie zawiera sceny, które określić możemy stwierdzeniem “tylko dla dorosłych”.

Według najnowszych informacji film został usunięty. Nie wiadomo jednak, jak w takiej sytuacji zachowają się producenci serialu “Chłopaki do wzięcia”. Jaruś, który jest gwiazdą projektu przyciągał przed telewizory masę fanów, jednak obecnie jego wizerunek został mocno nadszarpnięty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here